Beko

Receta

Smoothie Tropikal me Chia

Smoothie Tropikal me Chia

Një përzgjedhje e recetave të shëndetshme dhe të shijshme të zhvilluara për të ndihmuar fëmijën tuaj të bëhet kampion.

Salmon i tymosur dhe Avokado në Bukë thekre

Salmon i tymosur dhe Avokado në Bukë thekre

Mini Hamburger me Salmon dhe Humus nga thjerrëzat

Mini Hamburger me Salmon dhe Humus nga thjerrëzat

Smoothie mbrojtës i shijshëm

Smoothie mbrojtës i shijshëm

Copëz për stimulimin e energjisë

Copëz për stimulimin e energjisë

Mbështjellje me spinaq dhe pulë

Mbështjellje me spinaq dhe pulë

Mbështjellje me mish të pjekur për ndërtim të muskujve

Mbështjellje me mish të pjekur për ndërtim të muskujve

Hamburger me fasule të zezë

Hamburger me fasule të zezë

Smoothie e shtresuar me boronice dhe kokos

Smoothie e shtresuar me boronice dhe kokos

Copëza kosi të ngrirë

Copëza kosi të ngrirë

Biskota me limon dhe kokos

Biskota me limon dhe kokos

Pjatë me qofte dhe shpageta

Pjatë me qofte dhe shpageta

Smoothie me Banane dhe Hurme

Smoothie me Banane dhe Hurme

Pica brokolli

Pica brokolli

Biskota Xhenxhefil

Biskota Xhenxhefil

Puding me Avocado dhe Banane

Puding me Avocado dhe Banane

Supë e ftohët portokalli dhe kungulli me Turmeric

Supë e ftohët portokalli dhe kungulli me Turmeric

Salcë nga panxhari i pjekur

Salcë nga panxhari i pjekur

Kakao Milkshake me kokos dhe banane

Kakao Milkshake me kokos dhe banane

Toptha orizi me Arrë Kokosi dhe Hurme

Toptha orizi me Arrë Kokosi dhe Hurme

Smoothie me fruta mali

Smoothie me fruta mali

Bukë Bananeje

Bukë Bananeje

Bûche De Noël

Bûche De Noël

Pite Vile

Pite Vile

Tërshërë Mesnate

Tërshërë Mesnate

Kek me patate dhe Tuna Bolognese

Kek me patate dhe Tuna Bolognese

Kungull dhe Chia Granola

Kungull dhe Chia Granola

Musakë me patate të ëmbla dhe spinaq

Musakë me patate të ëmbla dhe spinaq

Lasagne me perime në tigan me krem djath

Lasagne me perime në tigan me krem djath

Bukë çokollate me kungulleshkë

Bukë çokollate me kungulleshkë

Smoothie me Kokos

Smoothie me Kokos

Sallatë Pesto Pasta me sojë të gjelbër dhe Pulë të pjekur

Sallatë Pesto Pasta me sojë të gjelbër dhe Pulë të pjekur

Toptha me patate dhe vezë

Toptha me patate dhe vezë

Picë mëngjesi Avokado me gjevrek

Picë mëngjesi Avokado me gjevrek

Gotë me fruta mali, Granola dhe Fara Chia

Gotë me fruta mali, Granola dhe Fara Chia

Puding Chia me Qershi dhe Boronicë

Puding Chia me Qershi dhe Boronicë

Picë e shëndetshme me pak yndyrë

Picë e shëndetshme me pak yndyrë

Falafel të pjekur në furrë me Salcë Tahini

Falafel të pjekur në furrë me Salcë Tahini

Biskota me rrush të thatë

Biskota me rrush të thatë

Patate të pjekura salmon dhe kungulleshkë në letër kuzhine

Patate të pjekura salmon dhe kungulleshkë në letër kuzhine

Muffins me spinaq të ëmbël

Muffins me spinaq të ëmbël

Omëletë perimesh

Omëletë perimesh

Tortila me Lulelakër

Tortila me Lulelakër

Supë e ftohtë kungulleshke dhe brokolli

Supë e ftohtë kungulleshke dhe brokolli

Pulë e pjekur me rrënjë të perimeve

Pulë e pjekur me rrënjë të perimeve

Bukë në formë lepuri

Bukë në formë lepuri

Picë e shëndetshme për shërim të shpejtë

Picë e shëndetshme për shërim të shpejtë

Qofte Gjeldeti në Supë Tortellini

Qofte Gjeldeti në Supë Tortellini